top of page
SZYBKIE Q&A

Czy to co znajdę w sklepie to wszystko co oferujecie?

Robimy znacznie więcej i w miarę rozwoju strony będziemy dodawać kolejne produkty. Przykłady naszych pozostałych realizacji znajdziesz na naszych profilach na facebooku i instagramie. Chcesz zamówić coś spoza oferty sklepu? Napisz do nas na maila lub na czacie.

Czy realizujecie tylko dodatki na ślub i wesele?

Nasza oferta jest znacznie szersza. Pod marką EjoEjoKids prezentujemy dodatki dla dzieci a pod marką AnsuLabel wszelkiego rodzaju prezenty z papieru i drewna. Szukasz czegoś wyjątkowego – napisz do nas.

Jaki jest czas oczekiwania na zamówienie?

Nasze produkty to ręczna praca. Od projektu, przez cięcie, grawer, malowanie aż po pakowanie. Mamy ograniczone moce przerobowe i dbamy o każdy szczegół dlatego nasze produkty są tak wyjątkowe. A to wymaga czasu. Standardowo staramy się by projekty zostały uzgodnione do 2 tygodni od zamówienia a ich realizacja do miesiąca. W sezonie ślubnym tj. od czerwca do września ten czas może ulec znacznemu wydłużeniu dlatego jeśli masz ograniczony datą ślubu dead line – koniecznie napisz o tym w zamówieniu.

Czy kurier to jedyna opcja dostawy?

Kurier w cenie 18zł to najpewniejsza forma dostawy – zamówienie trafia do odbiorcy zazwyczaj na drugi dzień roboczy. Mniejsze zamówienia wysyłamy tańszą opcją tj. paczkomatem w cenie 15zł na życzenie zamawiającego. Jeśli jesteś w okolicach Bochni, woj. Małopolskie to istnieje również możliwość odbioru osobistego (po wcześniejszym uzgodnieniu terminu odbioru).

Dlaczego nie mogę znaleźć numeru telefonu do firmy?

Możecie do nas napisać w każdej chwili na czacie, na facebooku lub Instagramie albo bezpośrednio na maila. Nie zawsze jesteśmy w stanie odpisać natychmiastowo ale zostawiając wiadomość masz pewność, że odpowiemy konkretnie na Twoje zapytanie i później będziemy mieli możliwość wrócić do naszej korespondencji w celu szybkiego zebrania wszystkich szczegółów zamówienia niezbędnych do realizacji.

Czy współpracujecie z florystami, dekoratorami, konsultantami ślubnymi, salami, itp.?

Współpracujemy z wieloma stałymi klientami. Składając u nas regularnie zamówienia możesz liczyć nie tylko na ekstra ceny ale również na szybszy czas realizacji, jeśli jest taka konieczność i są takie możliwości z naszej strony. Napisz do nas i poznajmy się.

bottom of page